close.svg

Авторизация

Нет аккаунта? Зарегистрируйтесь

Расписание движения поездов

Расписание движения пассажирских поездов по ст. Бобруйск с 1 июня 2019 г.

№,
цягніка

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

на ГОМЕЛЬ

86

Мінск-Кіеу

00.33

3

00.36

08.59

ш/д

632

Гродна- Гомель

02.02

4

02.06

07.54

ш/д

684

Мінск-Гомель

02.58

5

03.03

05.51

панядз.,суб.

716

Мінск-Гомель

08.37

1

08.38

10.21

ш/д

640

Мінск - Козенкі

08.49

2

08.51

12.18

панядз.

100

Мінск- Новааляксееўка

09.50

3

09.53

09.52

ш/д
з 01.06 па 21.09

БПВ

Мінск - Кішынеу

09.50

3

09.53

09.00

па цотных

БПВ

Мінск -  Бярдзянск

09.50

3

09.53

11.50

ш/д
з 01.06 па 21.09

БПВ

Калінінград - Гомель

09.50

3

09.53

12.22

па няцотных
з 07.06 па 19.09

710

Мінск-Гомель

12.39

2

12.41

14.17

пт.,сб., ндз.

302

Мінск-Адлер

14.31

3

14.34

12.12

 па няцотных

БПВ

Гродна - Адлер

14.31 

3

14.34

12.34

па няцотных
з 01.06 па 23.09

150

Мінск-Мінер.воды

14.31

3

14.34

08.45

4,8,12,16,20,24,28

390

Мінск-Анапа

14.31

3

14.34

12.00

2,6,10,14,18,22,26,30

718

Мінск-Гомель

16.33

1

16.34

18.14

ш/д
акрамя сб.

94

Мінск-Адэса

16.52

2

16.54

12.15

ш/д
з 01.06 па 19.09

БПВ

 Гродна - Адэса

16.52

2

16.54

12.15

ш/д
з 01.06 па 12.09

БПВ

Мінск - Херсон

16.52

2

16.54

14.27

ш/д
з 01.06 па 19.09

648

Мінск-Гомель

18.24

3

18.27

20.42

ш/д

БПВ

Навасібірск-Гомель

18.24

3

18.27

20.42

чц.

БПВ

Архангельск-Гомель

18.24

3

18.27

20.42

ндз

614

Салігорск-Магілеу

18.07

4

18.11

21.13

ш/д

БПВ

Салігорск-Масква

18.07

4

18.11

06.53

 ш/д

БПВ

Салігорск- Санкт-Пецярбург

18.07

4

18.11

09.30

ш/д

748

Мінск-Бабруйск

18.57

-

-

18.57

ш/д

670

Мінск-Гомель

19.09

3

19.12

00.03

ш/д

БПВ

Мурманск-Гомель

19.09

3

19.12

00.03

па цотных з 06.06 па 20.10

622

Мінск-Гомель

20.05

2

20.07

22.25

ш/д

на МіНСК

621

Гомель-Калінкавічы-Мінск

03.27

3

03.30

05.48

ш/д

БПВ

Гомель-Мурманск

03.27

3

03.30

05.58

па цотных
з 02.06 па 16.10

743

Бабруйск-Мінск

-

-

06.14

07.53

ш/д
акрамя ндз.

85

Кіеу-Мінск

06.50

3

06.53

08.38

ш/д

647

Гомель-Мінск

08.55

3

08.58

10.57

ш/д

БПВ

Гомель-Навасібірск

08.55

3

08.58

11.34

пт.

БПВ

Гомель-Архангельск

08.55

3

08.58

00.05

 чц.

613

Магілеу-Салігорск

09.18

3

09.21

12.45

 ш/д

БПВ

Санкт-Пецярбург- Салігорск

09.18

3

09.21

12.45

ш/д

БПВ

Масква - Салігорск

09.18

3

09.21

12.45

ш/д

669

Гомель-Мінск

09.40

3

09.43

11.51

ш/д

93

Адэса-Мінск

11.24

3

11.27

13.44

ш/д
з 03.06 па 21.09

БПВ

Адэса- Гродна

11.24

3

11.27

22.08

ш/д
з 03.06 па 14.09

БПВ

Херсон-Мінск

11.24

3

11.27

13.44

ш/д
з 03.06 па 21.09

717

Гомель-Мінск

12.26

2

12.28

14.00

пт., ндз.

389

Анапа- Мінск

15.18

4

15.22

17.37

4,6,10,14,18,22,26,30

149

Мінер.Воды-Мінск

15.18

4

15.22

17.37

(1),2,8,12,16,20,24,28

301

Адлер-Мінск

15.18

4

15.22

17.37

па няцотных

БПВ

Гомель –Калінінград

15.18

4

15.22

08.08

па няцотных
з 05.06 па 17.09

729

Гомель - Мінск

16.41

1

16.42

18.09

пн.,аут.,ср.,чц.

709

Гомель - Мінск

16.41

1

16.42

18.09

пт., сб., ндз
(з 04.03)

683

Гомель-Мінск

18.20

3

18.23

20.26

пт.,ндз

747

Бабруйск-Мінск

-

-

20.11

21.44

ш/д

715

Гомель-Мінск

20.45

1

20.46

22.19

ш/д

631

Гомель - Гродна

20.55

3

20.58

06.37

ш/д

БПВ

Адлер – Гродна

20.55

3

20.58

06.37

па няцотных
з 05.06 па 27.09

99

Новааляксееўка - Мінск

21.59

3

22.02

23.50

ш/д
з 03.06 па 23.09

БПВ

Бердзянск - Мінск

21.59

3

22.02

23.50

ш/д
з 03.06 па 23.09

БПВ

Кішынеу – Мінск

21.59

3

22.02

23.50

па цотных

Расписание движения поездов региональных линий эконом-класса по ст. Бобруйск с 1 июня 2019 г.


цягніка

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на  станцыю
Асіповічы

Приб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

Прыпынкі

На Мінск (Асіповічы)

6441

Бярэзіна – Асіповічы

6.03

2

6.05

07.15

07.15

ш/д

усюды

6741/7023*

Жлобін –Асіповічы Мінск (І.К.)

7.29

2

7.31

08.24

10.28

ш/д

акрамя п.п. Вярхі, Весялоускі, Майскі,Блужа, Веленскі,Тэхнікум, Вендэж, Дрычын, Новае Сяло

6743

Жлобін – Асіповічы

10.17

2

10.19

11.12

11.12

ш/д

усюды

6785

Жлобін - Бабруйск

12.42

-

-

-

12.42

пт., сб.,ндз.

усюды

6449/6921

Бабруйск – Асіповічы – Мінск (І.К.)

-

-

12.54

13.48

16.03

аут., чцв.,пт.,
сб. ,ндз.

усюды

6745*/6929

Жлобін- Асіповічы- Мінск

15.47

2

15.49

16.44

19.30

ш/д

акрамя п.п. Дэпаускі

6445

Бабруйск-Асіповічы

-

-

17.28

18.32

18.32

ш/д

усюды

6747

Жлобін-Асіповічы

18.47

2

18.49

19.45

19.45

ш/д

усюды

 

6505

Бабруйск-Асіповічы

-

-

21.03

22.06

22.06

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

На Жлобін (Бабруйск)
6440 Рабкор-Жлобін

5.21

4

5.25

-

7.01

ш/д

усюды

6740 Асіповічы - Жлобін

7.03

1

7.04

-

8.20

ш/д

усюды

6442 Асіповічы - Бярэзіна

8.55

3

8.58

-

9.05

ш/д

усюды

6906/6742 Мінск – Асіповічы -Жлобін

09.34

2

9.36

-

11.03

ш/д

акрамя п.п. Вярхі, Чыгуначны

6448/6912 Мінск - Асіповічы - Бабруйск

12.10

-

-

-

12.10

аут., чцв.,пт.,
сб. ,ндз.

усюды

6786 Бабруйск - Жлобін

-

-

12.59

-

14.15

пт.,
сб. ,ндз.

усюды

6502 Асіповічы -Бабруйск

14.22

-

-

-

14.22

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

6444 Рабкор- Бабруйск

15.34

-

-

-

15.34

ш/д

усюды
6744 Асіповічы - Жлобін

15.56

2

15.58

-

17.25

ш/д

усюды

6922 Мінск - Жлобін

19.03

15

19.18

-

20.34

ш/д

усюды

6504 Рабкор-Бабруйск

20.01

-

-

-

20.01

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

6446 Асіповічы-Бярэзіна

22.40

2

22.42

-

22.49

ш/д

усюды

На Рабкор

6443

Бярэзіна - Рабкор

9.27

18

09.45

 -

11.28

ш/д

усюды

6503

Бабруйск-Рабкор

-

-

16.09

 -

17.56

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

6447

Жлобін- Рабкор

19.58

17

20.15

 -

22.02

ш/д

усюды
Расписание движения поездов региональных линий эконом класса по ст. Березина с 1 июня 2019 г.


цягніка

 

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. На канечную станцыю

Дні курсіравання

На Мінск (Асіповічы)

6441

Бярэзіна -Асіповічы

-

-

5.56

7.15

ш/д

6741/7023*

Жлобін- Асіповічы-Мінск (І.К.)

7.22

1

7.23

10.28

акрамя п.п. Вярхі, Весялоускі,Майскі,Блужа, Веленскі,Тэхнікум, Вендэж, Дрычын, Новае Сяло

6743

Жлобін- Асіповічы

10.09

2

10.11

11.12

ш/д

6785

Жлобін - Бабруйск

12.35

1

12.36

12.42

пт., сб.,ндз.

6745*/6929

Жлобін - Асіповічы-Мінск

15.40

1

15.41

19.30

ш/д

6747

Жлобін-Асіповічы

18.41

1

18.42

19.45

ш/д

На Жлобін

6440

Рабкор-Жлобін

5.32

2

5.34

7.01

ш/д

6740

Асіповічы - Жлобін

7.10

1

7.11

8.20

ш/д

6442

Асіповічы - Бярэзіна

9.05

-

-

9.05

ш/д

 

6906/6742

Мінск – Асіповічы -Жлобін

9.42

2

09.43

11.03

акрамя п.п. Вярхі, Чыгуначны

6786

Бабруйск - Жлобін

13.05

1

13.06

14.15

пт., сб.,ндз.

6744

Асіповічы - Жлобін

16:05

1

16:06

17:25

ш/д

6922

Мінск- Асіповічы- Жлобін

19.24

1

19.25

20.34

ш/д

6446

Асіповічы- Бярэзіна

22.49

-

-

22.49

ш/д

На Рабкор

6443

Бярэзіна - Рабкор

-

-

9.20

11.28

ш/д

6447

Жлобін-Рабкор

19.51

1

19.52

22.02

ш/д

Расписание движения поездов региональных линий эконом класса по о. п. Киселевичи с 1 июня 2019 г.


цягніка

 

 

  поезда

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. на канечную станцыю

Дні курсіравання

Прыпынкі

На Мінск (Асіповічы)

 

6441

Бярэзіна Асіповічы

6:09

1

6:10

07.15

ш/д

усюды

6741/7023*

Жлобiн – Асіповічы- Мінск (І.К)

7:35

1

7:36

10.28

ш/д

акрамя п.п. Вярхі, Весялоускі,Майскі,Блужа, Веленскі,Тэхнікум, Вендэж, Дрычын, Новае Сяло

6743

Жлобiн – Асiповiчы

10:23

1

10:24

11.12

ш/д

усюды

6449/6921

Бабруйск – Асіповічы- Мінск (І.К)

12.59

1

13.00

16.03

 

аут., чцв.,пт.,
сб. ,ндз.

усюды

6745*/6929

Жлобiн – Асіповічы-Мінск

15.53

1

15.54

19.30

ш/д

акрамя п.п. Дэпаускі

6445

Бабруйск-Асіповічы

17.33

1

17.34

18.32

ш/д

усюды

6747

Жлобiн- Асіповічы

18:53

1

18:54

19.45

ш/д

усюды

6505

Бабруйск Асiповiчы

21.08

1

21.09

22.06

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

На Жлобін (Бабруйск)

6740

      Асiповiчы – Жлобiн

6:57

1

6:58

8:20

ш/д

усюды

6442

Асіповічы  – Бярэзіна

08.49

1

08.50

 

09.05

ш/д

усюды

6906/6742

Мінск –Асіповічы- Жлобін

9.28

1

9.29

11.03

ш/д

акрамя п.п. Вярхі.
Чыгуначны

6448/6912

Мінск - Асіповічы - Бабруйск

12.06

1

12.07

12.10

аут., чцв.,пт.,
сб. ,ндз.

усюды

6502

Асіповічы - Бабруйск

14.16

1

14.17

14.22

ср.,пт., сб.,ндз.

усюды

6744

Асiповiчы – Жлобін

15:49

1

15:50

17:25

ш/д

усюды

6922

Мінск - Жлобін

18.57

1

18.58

20.34

ш/д

усюды

6446

Асіповічы- Бярэзіна

22.35

1

22.36

22.49

ш/д

усюды

Расписание движения поездов региональных линий эконом-класса по п.п. Амельня с 29 марта 2015 г.


цягніка

 

Маршрут руху

Прыб.

Ст-ка

Адпр.

Прыб. На канечную станцыю

Дні курсіравання

На Мінск (Асіповічы)

6915

Жлобін-Мінск (І.К.)

6.29

1

6.30

10.41

ш/д

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Блужа,Вяленскі,Тэхнікум,Н.Сяло,Раунаполле,Чыгуначны.

6921

Жлобін-Мінск (І.К.)

11.04

1

11.05

15.05

ш/д

6931

Жлобін-Мінск

14.48

1

14.49

19.24

ш/д

6937

Жлобін-Мінск

18.11

1

18.12

22.23

ш/д

Без прыпынкау па п.п Вярхі,Вяндзеж,Н.Сяло,Чыгуначны.

На Жлобін

6440

Рабкор-Жлобін

6.18

1

6.19

7.02

ш/д

6904

Мінск пас.- Жлобін

7.59

1

8.00

8.34

ш/д

Ад Мінску да Асіповіч рухаецца з прыпынкамі толькі па п.п Лошыца, ст. Рудзенск,Пухавічы, Талька, Верайцы, п.п. Савецкі, Юбілейны.

6908

Мінск - Жлобін

10.34

1

10.35

11.11

ш/д

6734

Асіповічы - Жлобін

15.06

1

15.07

15:41

ш/д

6444

Рабкор-Жлобін

16.54

1

16.55

17.40

ш/д

6924

Мінск(І.К.) - Жлобін

20.27

1

20.28

21.02

ш/д

На Рабкор

6441

Жлобін-Рабкор

9.34

1

9.35

12.24

ш/д

6445

Жлобін-Рабкор

18.58

1

18.59

22.01

ш/д